Problem z tankowaniem Vw Touran

Problem z tankowaniem Vw Touran

06 Lut 2010, 20:06

Mam problem z zalaniem mojego Tourana dieslem bo wlasciwie co 2-3 litry odbija mi pistolet jakbym mial juz pelen zbiornik.Probowalem odpowietrzac (odpowietrznik przy wlewie)ale to pomaga tylko czesciowo i nie za kazdym razem.Jakies pomysly??bo wizyty na stacji benzynowej nie tylko drogie ale jeszcze "przydlugie":-)
misiek830925
Nowicjusz

Miejscowość: Hobro

Re: Problem z tankowaniem Vw Touran

06 Lut 2010, 21:39

Problem wynika z braku możliwości szybkiego odpływu paliwa co może być spowodowane zatkaniem odpowietrzania zbiornika lub coś zatyka rurę wlewową.
Zbiornik jest zamontowany oryginalny od diesla?
Rysunek katalogowy

http://etka.auto2.ru/epc/cat/vw/TOU/200 ... 0/4075654/
andrzej_124
Stały forumowicz

06 Lut 2010, 21:50

możesz odrobine wysunąć "pistolet" z rurki ;) tak aby powietrze wydostawało się z rurki
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

09 Wrz 2010, 10:37

Też to mam, ale ... zauważyłem, że odbija na ORLENIE, BP a na Neste nie.
Może dlatego, że nie mają moim zdaniem odsysania oparów benzyny.
Pomaga też poziome ułożenie pistoletu.
Dick
Dick
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium Land Rover Discovery - 7-miejscowy SUV klasy premium
    Samochód zadebiutował w 2016 roku i jest pozycjonowany jako piąte wcielenie tego modelu. Producent zapowiadał, że stanowi on połączenie samochodu terenowego z zaletami SUV-a. Ceny tego modelu startują od 245 900 zł. ...
    Przeprojektowane i komfortowe wnętrze wysokiej jakości - Dacia Duster Przeprojektowane i komfortowe wnętrze wysokiej jakości - Dacia Duster
    Optymalne ergonomicznie miejsce kierowcy które przy wsiadaniu do auta uwagę zwraca na całkowicie przeprojektowane miejsce kierowcy, zapewnia ono komfortowe użytkowanie auta na co dzień. Pierwsze wrażenie - Nowa, powiększona ...

•