Problem z tankowaniem Vw Touran

Problem z tankowaniem Vw Touran

06 Lut 2010, 20:06

Mam problem z zalaniem mojego Tourana dieslem bo wlasciwie co 2-3 litry odbija mi pistolet jakbym mial juz pelen zbiornik.Probowalem odpowietrzac (odpowietrznik przy wlewie)ale to pomaga tylko czesciowo i nie za kazdym razem.Jakies pomysly??bo wizyty na stacji benzynowej nie tylko drogie ale jeszcze "przydlugie":-)
misiek830925
Nowicjusz

Miejscowość: Hobro

Re: Problem z tankowaniem Vw Touran

06 Lut 2010, 21:39

Problem wynika z braku możliwości szybkiego odpływu paliwa co może być spowodowane zatkaniem odpowietrzania zbiornika lub coś zatyka rurę wlewową.
Zbiornik jest zamontowany oryginalny od diesla?
Rysunek katalogowy

http://etka.auto2.ru/epc/cat/vw/TOU/200 ... 0/4075654/
andrzej_124
Stały forumowicz

06 Lut 2010, 21:50

możesz odrobine wysunąć "pistolet" z rurki ;) tak aby powietrze wydostawało się z rurki
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

09 Wrz 2010, 10:37

Też to mam, ale ... zauważyłem, że odbija na ORLENIE, BP a na Neste nie.
Może dlatego, że nie mają moim zdaniem odsysania oparów benzyny.
Pomaga też poziome ułożenie pistoletu.
Dick
Dick
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć milionów Audi ze stałym napędem na cztery koła: quattro Pięć milionów Audi ze stałym napędem na cztery koła: quattro
    Audi AG świętuje szczególny jubileusz – wyprodukowanie pięciu milionów samochodów z napędem quattro. Pięciomilionowy egzemplarz, to białe Audi A6 allroad 3.0 TDI , które zjechało z taśmy ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Jaguar