Problem z vw polo - nie odpala!

problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 10:35

Witam!

Mam problem z vw polo 1.6 benzyna. Wyjechałam ostatnio z garazu i zostawiłam auto na polu (okolo tydzien stalo) nigdzie nim nie jezdzilam. Wczoraj chcialam go odpalic i rozrusznik kreci, ale auto nie zapala. Dodam, ze pompa paliwa podaje paliwo, bo slychac. Moze to byc niewlasciwym cisnieniem w pompie paliwa? Prosze o inne propozycje. Z grory dziekuje!
Maja
MarzenkaMaja
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 13:27

Weź, Dziewczę Drogie, zdejmij przewód wysokiego napięcia od cewki ,niech ktoś zakręci rozrusznikiem a ty dołóż końcówkę do masy auta i zobacz czy będzie iskra.Najprawdopodobniej gdzieś wilgoć namieszała.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 14:31

Na przewodzie z cewki iskra jest ;] jakies inne propozycje? ;> została również osuszona kopułka..
Maja
MarzenkaMaja
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Problem z vw polo - nie odpala!

20 Mar 2011, 16:36

Wykręcić świece jak będą suche to znaczy że nie dostaje paliwa. Jak mokre to je także wyczyścić i wysuszyć.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Autosacrum 2009
      BMW 7 Series xDrive
      Chicago Auto Show 2008