Problem z wyborem auta

24 Maj 2018, 18:21

Witam
Jestem laikiem motoryzacyjnym dlatego proszę o pomoc, ewentualnie jakieś rady w wyborze konkretnego modelu auta. Szukam mało awaryjnego , żwawego a zarówno w tym wszystkim ekonomicznego pojazdu. Wymagania które posiadam to auto najlepiej 2008 i wyżej i oby nie było kombi.

Informacje :
budżet :15-25k
Auta które mi się podobają : peugeot 407 coupe, Laguna Coupe ,Hyundai Coupe ,bmw1.
cieslak25
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 10 11 1992
Przebieg/rok: 4tys. km
Auto: nie mam

27 Maj 2018, 11:40

cieslak25 napisał(a):Szukam mało awaryjnego , żwawego a zarówno w tym wszystkim ekonomicznego pojazdu. Wymagania które posiadam to auto najlepiej 2008 i wyżej i oby nie było kombi.
Patrząc na koszty jakie chcesz przeznaczyć na auto celowałbym w segment B ponieważ za tą kwotę można kupić samochód dynamiczny w miarę oszczędny no i do tego mało awaryjny. Ja ze swojej strony polecam Yarisa 1.8 TS :)
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Kalkulator średniej prędkości
    Prędkość taką można obliczyć dzieląc wskazania licznika przejechanych kilometrów przez czas pokonania tej drogi. W ruchu jednostajnym prędkość chwilowa, z jaką porusza się ciało, jest równa prędkości średniej. ...