Problem z wykasowaniem błędów

problem z wykasowaniem błędów

13 Cze 2011, 10:36

witam wszystkich :)

Mam dylemat. W mojej Renacie świecą kontrolki od poduszek i abs. Poduszki były wstawiane nowe. Pojechałam dziś do elektryka , myślałam, że wykasuje te dwa błędy i po sprawie, ale okazało się, że przy abs jest obwód otwarty , nie wiadomo czy winne są jakieś kable czy coś innego ; poduszki - uszkodzony sensor . Powiedział , że nowy kosztuje 2-3 tys :/ , ale to można też czyścić za ok 200 zł , ale to gwarancji 100% nie daje. I co ja mam teraz zrobic? Elektryk miał kosztować stówe a teraz wyjdzie to niewiadomo ile :/
untouched
Nowicjusz

Miejscowość: Wlkp

Re: problem z wykasowaniem błędów

15 Cze 2011, 09:27

Poduszki kupowałeś wraz z napinaczami ? ale nie kupiłeś sterownika?.Naprawa pamięci sterownika po crash data około 100pln, Co do ABS to trzeba posprawdzać czy do czujników dochodzi sygnał(napięcie).
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo rozwija auta elektryczne - ładowanie w 90 minut Volvo rozwija auta elektryczne - ładowanie w 90 minut
    Nowe, elektryczne Volvo C30 przyspiesza do 70 km/h w 5,9 sek., a ładowanie jego baterii zajmuje tylko 90 minut. Skrócenie czasu ładowania i polepszenie osiągów aut elektrycznych stało się możliwe dzięki współpracy ...
    Jak bezpiecznie wyjechać z zaspy śnieżnej? Jak bezpiecznie wyjechać z zaspy śnieżnej?
    Padający śnieg w połączeniu z wiejącym wiatrem powoduje powstawanie zasp śnieżnych, głównie na poboczach dróg. Jazda przez zaspy wymaga wysokich umiejętności i odpowiednio przygotowanego samochodu. Pojawiające ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      GTP Light