PROBLEM Z ZAMKAMI PEUGEOTA 306

PROBLEM Z ZAMKAMI PEUGEOTA 306

05 Kwi 2008, 15:05

Witam... Mam dość poważny probem, padł mi całkowicie akumulator, a autko moge otworzyć tylko pilotem z centralnego, kuczyk ze stacyjki nie pasuje mi do żadnego zamka, kupiłem już nowe zamki ale nie mam pojęcia jak otworzyć drzwi??? rozwierciłem już nawet całkowicie jeden zamek, ale to nic nie dało... Jeśli ktoś może miał podobny problem, to proszę o pomoc... Z góry wielkie dzięki... Pozdrawiam....
darloss
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Żory-Wrocław... Peugeot 306...

Re: PROBLEM Z ZAMKAMI PEUGEOTA 306

05 Kwi 2008, 19:57

musisz zadzwonić po specjalistę... nie widzę potrzeby szukania odpowiedzi na forum.
Masz tu przykładowego specjalistę:
http://www.otwieranie-awaryjne.pl/?gclid=CPfG3uLMxJICFQ9IMAodsWByYg
;*
Madmix
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Irlandia

06 Kwi 2008, 11:32

DZIĘKI WIELKIE ZA ADRES... POZDRAWIAM...
darloss
Nowicjusz
Awatar użytkownika

10 Kwi 2008, 18:18

Jednak obyło się bez fachowca:) rozwierciłem zamek i przesunąłem do góry zapadkę, drzwi ię otworzyły bez probłemu:) a montaż zamka był dziecinnie prosty... Pozdro:)
darloss
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania SKODA Octavia - przemyślane rozwiązania
    SKODA Octavia to najważniejszy z modeli marki, który wciąż bije rekordy popularności i jest najchętniej kupowanym modelem od 2009 roku w Polsce. Debiut trzeciej generacji tego auta stanowi wielkie wydarzenie dla całej ...
    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata