Problem z zamkiem maski Opel Corsa B

Problem z zamkiem maski Opel Corsa B

07 Gru 2012, 21:16

Witam , mam następujący problem w mojej Corsie: Otworzyłem maske (dźwignią z kabiny) wychodzę , chce złapać za ten tzw "języczek" aby otworzyć ją całą a tu mała niespodzianka , maska jakby zatrzaśnięta! dodam ,że tak delikatnie poszła do góry , ale teraz nie mogę jej ani podnieść ani docisnąć z powrotem ;/ Chyba zablokował się gdzieś ten taki pionowy bolec. Czy wie ktoś może jak się z tym uporać? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ;-)
pshemisuzu
Obserwowany

Auto: Opel Corsa
Silnik: 1.5 D
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost Toyota Avensis silnik 2.0 D-4D Powerboost
    Avensis 2.0 D-4D Powerboost rozwija moc 150 KM (o 26 KM więcej niż w przypadku wersji seryjnej) oraz moment obrotowy 350 Nm (w zakresie 1600-2800 obr./min., o 40 Nm wiecej niż w przypadku wersji seryjnej). Dzięki temu przyśpieszenie ...
    Jak bezpiecznie wyjechać z zaspy śnieżnej? Jak bezpiecznie wyjechać z zaspy śnieżnej?
    Padający śnieg w połączeniu z wiejącym wiatrem powoduje powstawanie zasp śnieżnych, głównie na poboczach dróg. Jazda przez zaspy wymaga wysokich umiejętności i odpowiednio przygotowanego samochodu. Pojawiające ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      S2020005
      MINI Clubman Bond Street, tył