Problem z zamkiem

Problem z zamkiem

22 Sty 2014, 22:17

Witam, mam problem z drzwiami od kierowcy w Seacie Leonie, zamykając drzwi pilotem czasem nie zamykają się drzwi od kierowcy, pozostałe drzwi są zamknięte, od kierowcy nadal pozostają otwarte, czasem zamykają się za drugim razem a czasem za którymś razem z kolei, z otwieraniem niema problemu, z góry dziękuję za pomoc.
misha
Nowicjusz

Auto: Seat Leon

Re: Problem z zamkiem

22 Sty 2014, 23:57

Pozwolę sobie obstawić nadłamany kabelek w wężyku, który wychodzi z drzwi... Ewentualne coś nie halo w mechanizmie przy siłowniku.

Pozdrawiam :).
Vermin
Stały forumowicz

Zdjęcia: 4
Prawo jazdy od: 06 01 1992
Auto: Ściera
Silnik: 2.0 DOHC EFI
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania! Jak bezpiecznie parkować? Niebezpieczeństwa parkowania!
    Parkowanie to jedna z podstawowych umiejętności, jakie kierowca powinien nabyć w czasie kursu nauki jazdy. Jednak nawet gdy ktoś wykona ten manewr prawidłowo podczas egzaminu, nie ma pewności, że będzie w stanie równie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      GTP Light