Problem z zamykaniem Cordoba 2000

Problem z zamykaniem Cordoba 2000

20 Mar 2015, 19:48

Witam.
Mam problem z zamykaniem drzwi. Ponieważ czy włoże kluczyk do drzwi kierowcy czy do pasażera, to sobie mogę kręcić kluczykiem dookoła a drzwi się nie zamkną.

2gi problem to taki iż posiadam centralny zamek a pilot w kluczyky wbudowany. Niby dioda coś tam miga ale auto wogole nie reaguje na niego. Lecz gdy siedze w aucie i zamkne przyciskiem od centralnego w drzwiach zamknie drzwi
maw
Początkujący

Miejscowość: Staszów

Re: Problem z zamykaniem Cordoba 2000

20 Mar 2015, 20:34

maw napisał(a):m problem z zamykaniem drzwi. Ponieważ czy włoże kluczyk do drzwi kierowcy czy do pasażera, to sobie mogę kręcić kluczykiem dookoła a drzwi się nie zamkną.

Wymontuj wkładki i ustal przyczynę .Być może będziesz zmuszony zakupić http://auto-truck3.pl/product.php?id_product=1516 i wymienić. Uwaga ! Są różnej długości trzpienie tzw. wiosełka w zależności od wersji nadwozia.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Problem z zamykaniem Cordoba 2000

20 Mar 2015, 20:40

a z centralnym to pewnie pilot zdechł? i dlatego nie reaguje na niego
maw
Początkujący

Miejscowość: Staszów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie! Szukasz samochodu do XXX zł? Przeczytaj koniecznie!
    Jesteś na tym forum pierwszy raz? Szukasz porady co kupić do wybranej przez Ciebie kwoty? Użyj wyszukiwarki! Może znalazła się już odpowiedź na dręczące Ciebie pytanie, a Ty zaoszczędzisz swój czas! Dbaj o forum i ...
    Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył