Problem ze stacyjką Opel Vectra B

Problem ze stacyjką Opel Vectra B

24 Sie 2010, 11:18

Witam.
Mam problem ze stacyjką w aucie. Nie mogę przekręcić klucza.Zauważyłem, że w środku jest zapadka taka, która blokuje stacyjkę (pierwsza od dołu). Kiedy wysunę drucikiem zapadkę do góry stacyjka daje się wcisnąć dalej. Tak było zawsze tylko nie trza było nic robić z drucikiem. Stacyjka po wyjęciu kluczyka odskakuje z powrotem (tak było zawsze jak jeszcze działała).Ale to nie zmienia faktu, że stacyjka nie daje się przekręcić.
Myślałem nad wymianą wkładki stacyjki, ale z tego co mi wiadomo trzeba przekręcić kluczyk do pozycji 1, a jak pisałem wyżej nie mogę.
Bartekkkk100
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model studyjny BMW Gina Light 2008 Model studyjny BMW Gina Light 2008
    BMW Group Design przedstawiło model studyjny BMW Gina Light w odpowiedzi na debatę dotyczącą cech, które ukształtują motoryzacyjny krajobraz jutra. Pojazd zbudowany jako projekt doświadczalny prezentuje wizję przyszłości ...
    BMW 328 Hommage 2011 BMW 328 Hommage 2011
    BMW 328 Hommage, zaprezentowane z okazji siedemdziesiątych piątych urodzin legendarnego samochodu wyścigowego BMW 328, jest nowoczesną interpretacją charakteru i stylu protoplasty. Koncept to przykład na to, jak dziś mogłoby ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50