Problem ze światłami w Peugeot 407

Problem ze światłami w Peugeot 407

07 Maj 2011, 11:57

Witam wszystkich Forumowiczów!

Mam problem z przednimi światłami w Peugocie 407, mianowicie przepalają się konektory łączące żarówkę z obwodem elektrycznym w samochodzie. Do jednego udało mi się wcisnąć nową żarówke ale do drugiego juz nie. Konektory przelają sie niezależnie od siebie w różnych odstępach czasu i tu mam do was pytania:

1. Co może być przyczyną?
2. Gdzie takie konektory mogę kupić?

Salon nie ma w asortymencie takich konektorów, wymieniaja całą lampe - koszt 800 zł.

pozdrawiam!
pinczer
Nowicjusz

Miejscowość: Pińczów

Re: Problem ze światłami w Peugeot 407

07 Maj 2011, 15:34

Nie tędy droga,te modele mają problemy z jakością wiązek elektrycznych,doprowadzających prąd do reflektorów(przegrzewają się),tutaj istnieje przyczyna,czasami doprowadza to do wypalenia kloszy lamp przednich, dlatego nic nie daje wymiana samych konektorów.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa Komfort, styl i odwaga - Trzy dekady Lexusa
    Świat motoryzacji jest barwny i interesujący. Ale nie byłby taki, gdyby nie producenci prezentujący zupełnie inne podejście do tworzenia samochodów. W tym roku mija dokładnie 30. lat, odkąd kolorów motoryzacyjnemu ...
    Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3 Dwie nagrody za stylistykę dla Audi A3
    Stylistyka Audi A3 cieszy się dużym uznaniem użytkowników i fachowców. W tegorocznej edycji niemieckich nagród stylistyki – German Design Awards, kapituła uznała model A3 za zwycięzcę w kategorii ...

•