Problemy z benzyną po starej instalacji LPG

Problemy z benzyną po starej instalacji LPG

17 Gru 2015, 18:40

Witam
Rok temu kupiłem samochód z mieszalnikową instalacją LPG. Na gazie samochód pracował dobrze, a na benzynie szarpał. Ktoś mi powiedział, że tak już jest przypadku starych LPG, bo żeby dobrze pracował na gazie to trzeba uszkodzić wtrysk benzyny :o czy coś w tym stylu, ale nie wiem o co dokładnie chodziło.
Parę dni temu wymieniłem instalację na sekwencję i teraz na benzynie i gazie pracuje tak samo, to znaczy trochę szarpie i nie ma pełnej nocy. Gazownik powiedział mi, że muszę naprawić pracę ne benzynie, to wtedy będzie wszystko w porządku.
Miał ktoś podobny problem i czy udało się to naprawić? Pytam, bo sam nie wiem co mam dokładnie powiedzieć mechanikowi żeby to naprawił.
Z góry dzięki, pozdrawiam
adasiel
Nowicjusz

Auto: Volvo s40
Silnik: 1.6 109KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową? Nie holuj bez sensu.... Kiedy warto wezwać pomoc drogową?
    Kiedy znajomy (albo nieznajomy) prosi o zaholowanie go do warsztatu, nie zawsze wiadomo jak się zabrać do roboty. Bierzemy kawał liny, zaczepiamy o coś i… nasza pomoc zamienia się w "niedźwiedzią przysługę" jeżeli ...
    Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz Eco driving w zimie, kiedy za oknem trzyma mróz
    Jak być eco, kiedy za oknem mróz? Dzięki utrwalaniu odpowiednich nawyków z każdą kolejną zimą zauważymy coraz większą różnicę w portfelu. Eco driving to styl jazdy, który możemy wykorzystywać niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI
      GTP Light