Problemy z benzyną po starej instalacji LPG

Problemy z benzyną po starej instalacji LPG

17 Gru 2015, 18:40

Witam
Rok temu kupiłem samochód z mieszalnikową instalacją LPG. Na gazie samochód pracował dobrze, a na benzynie szarpał. Ktoś mi powiedział, że tak już jest przypadku starych LPG, bo żeby dobrze pracował na gazie to trzeba uszkodzić wtrysk benzyny :o czy coś w tym stylu, ale nie wiem o co dokładnie chodziło.
Parę dni temu wymieniłem instalację na sekwencję i teraz na benzynie i gazie pracuje tak samo, to znaczy trochę szarpie i nie ma pełnej nocy. Gazownik powiedział mi, że muszę naprawić pracę ne benzynie, to wtedy będzie wszystko w porządku.
Miał ktoś podobny problem i czy udało się to naprawić? Pytam, bo sam nie wiem co mam dokładnie powiedzieć mechanikowi żeby to naprawił.
Z góry dzięki, pozdrawiam
adasiel
Nowicjusz

Auto: Volvo s40
Silnik: 1.6 109KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kiedy używać świateł przeciwmgłowych i o czym pamiętać? Kiedy używać świateł przeciwmgłowych i o czym pamiętać?
    Zamglony krajobraz może wyglądać malowniczo, ale ograniczona widoczność znacząco utrudnia bezpieczną jazdę. Jak jeździć w takich warunkach? Kiedy włączyć światła przeciwmgłowe? Nie zawsze obecność mgły oznacza, że powinniśmy ...
    Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty Koncepcyjne opony bez powietrza od Toyoty
    Toyota Motor Corporation pracuje nad pełnymi oponami, które mają obniżyć masę samochodów i poprawić osiągi. Opony pozbawione powietrza są opracowywane z myślą o autach elektrycznych i wodorowych. Toyota zaprezentowała ...

•