Problemy z odpalaniem po regulacji komputera.

Problemy z odpalaniem po regulacji komputera.

10 Mar 2008, 16:49

Witam!

Mam problem i myślę, że na tym forum dostanę odpowiedź.

Mój kumpel pojechał do mechanika żeby ten mu wyregulował komputer od instalacji gazowej.
Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że samochód po odpaleniu na benzynie gaśnie. Jak mu nie wdepnie dla podniesienia obrotów po prostu gaśnie. Najdziwniejsze jest to, że przed regulacją nie gasł, wszystko było ok.

Wie ktoś z Was co może być nie tak?

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam
sarna
Nowicjusz

Re: Problemy z odpalaniem po regulacji komputera.

11 Mar 2008, 11:29

Trzeba by sprawdzić,czy po przełączeniu na benzynę,zamykają się ekektrozawory gazu.Jeżeli będą"przepuszczać",to objawem może być właśnie gaśnięcie silnika na benzynie - do benzyny dostaje się gaz i iskra jest tłumiona.Trzeba by podjechać do tego gazownika i opowiedzieć mu o tym problemie.Skoro przed regulacją było ok,to powinien to naprawić bez opłaty,bo to on coś sknocił.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zasada pokonywania zakrętów Zasada pokonywania zakrętów
    Zasada pokonywania zakrętów mówi, że w zakręt można wjechać z każdą prędkością, ale nie z każdą wyjechać z niego bezpiecznie. Pokonywanie zakrętów stanowi wyzwanie dla początkujących, ale i doświadczonych ...
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Subaru Impreza STI
      Jaguar
      MINI Clubman Bond Street, tył