Problemy z porannym rozruchem vw t5

Problemy z porannym rozruchem vw t5

18 Mar 2011, 11:58

Witam mam problem z porannym uruchomieniem samochodu marki vw t5 2.5TDI. Objawy podobne do cofającego sie paliwa. Rano muszę kręcić rozrusznikiem ok.15 sek. Założyłem zaworek zwrotny ale to nie pomogło. Wiem że w necie jest już kupa podobnych tematów ale żaden z nich nie rozwiązuje tego problemu. Pomożecie :roll:
Arek 174km
Nowicjusz

Miejscowość: Raciborowice

Re: Problemy z porannym rozruchem vw t5

18 Mar 2011, 14:12

Jak możesz to zdejmij kostkę z czujnika temperatury i wówczas spróbuj odpalić, albo podłącz pod VAG'a. Może daje sygnał że silnik jest gorący. Pomijam temat świec żarowych bo rozumiem że są sprawdzone i grzeją.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE 700 tysięcy aut elektrycznych na koniec 2017 r. w UE
    Ponad 200 tysięcy pojazdów elektrycznych zostanie zarejestrowanych w UE w 2017 r. Ogólna liczba aut z napędem elektrycznym poruszających się po drogach Starego Kontynentu może wynieść 700 tysięcy – prognozuje ...
    Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi
    Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie Toyota zaprezentuje Aurisa Touring Sports, czyli odmianę kombi kompaktowego modelu, którego druga generacja z sukcesem zadebiutowała w Europie na początku 2013. Przywrócenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI