Proceed - kilka pytań od świeżo upieczonej posiadaczki:)

12 Paź 2011, 16:41

Witajcie! Mam pytanko do innych użytkowników modelu Kia proceed, odnośnie tylnych szyb. Czy podczas jazdy, a zwłaszcza przy prędkościach powyżej 80km/h, macie wrażenie, jakby "okno było niedomknięte"? Pytam, bo tydzień temu auto wróciło od lakiernika, lakiernik wyciągał te tylne szyby, i teraz nie wiem, czy źle je wstawił spowrotem, czy poprostu ten model tak ma. Pytam, bo to moje nowe auto, więc nie mam porównania, jak było przed wyjęciem szyb. Niby woda nie przecieka, (jeszcze szybom zrobię "test wodny" i podleję je wężem ogrodowym), ale szumi strasznie. Wręcz słychać gwizdanie wiatru, ale gdy się rękę przy szybie przyłoży, to nie czuć, żeby powietrze gdzieś wiało. Sama już nie wiem, stąd prośba do Was, byście podpowiedzieli, jak to wygląda w Waszych Pro ceed'ach. Podpowiecie też, ile Wam pali? Ja mam silnik 2.0 benzyna.
Czandra
Obserwowany

Auto: Kia Proceed

14 Paź 2011, 06:58

Otwórz szybę do końca i pomału zamykając, zobacz czy wchodzi prawidłowo między uszczelki. Może uszczelka uległa deformacji albo została źle założona. To słychać z obu stron? Przewieź kogoś na tylnym siedzeniu i niech nasłuchuje.
Tobi
Początkujący

Zdjęcia: 3
Miejscowość: Katowice
Auto: BMW E36
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Silniki LS - General Motors
    Z Japonii przenosimy się do Stanów Zjednoczonych, czyli prawdziwego królestwa potężnych silników o widlastym układzie cylindrów. Właśnie taką architekturą cechują się silniki General Motors z linii ...
    Mitsubishi Eclipse Cross - SUV coupe
    Nowy model Mitsubishi Eclipse Cross, którego bezpośrednimi konkurentami będą modele Volkswagen Tiguan, Mazda CX5 i Volvo XC40, wyróżnia się sportową sylwetką SUV-a coupe, znakomitymi osiągami i wyjątkową precyzją ...

•  
    • Warto przeczytać