Program "Ekspert Flotowy" - najlepszy Fleet Manager 2013

Program "Ekspert Flotowy" - najlepszy Fleet Manager 2013

17 Kwi 2013, 09:03

SKODA przy współpracy ze Szkołą Auto SKODA i magazynem Flota przygotowała program "Ekspert Flotowy", który wyłoni najlepszego Fleet Managera 2013.

W programie "Ekspert Flotowy", poprzez cykl testów i szkoleń, organizatorzy wyłonią Fleet Managera cechującego się największą wiedzą o zarządzaniu samochodami służbowymi.

Image

Z myślą o uczestnikach akcji powstała platforma internetowa ekspert-flotowy.pl, zawierająca specjalistyczne teksty pomagające w codziennej pracy, harmonogram projektu czy relacje ze wspólnych spotkań, filmy i wykłady.

Program składa się z trzech etapów. W pierwszym z nich, trwającym do końca czerwca br., uczestnicy przejdą serię testów i szkoleń o polityce flotowej, bezpieczeństwie czy finansowaniu. W drugim etapie, od lipca do końca września br., Fleet Managerowie rozwiążą case study o zarządzaniu samochodami w firmie. Ostatni etap, odbywający się w październiku br., obejmuje egzamin końcowy oraz wielki finał w Poznaniu.

To właśnie tam Rada Programowa wyłoni zwycięzcę tegorocznych zmagań, nadając mu tytuł "Eksperta Flotowego", i wręczy nagrody finalistom.

POLECAMY SKODA Service Challange 2012 - trzeci międzynarodowy finał

Serię spotkań teoretycznych wzbogacą także elementy praktyczne z zakresu bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, prowadzone przez instruktorów Szkoły Auto SKODA. Inauguracja programu odbyła się podczas Wielkiego Testu Flotowego na lotnisku Babice na warszawskim Bemowie 21 marca.

źródło: Skoda
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 2298
Zdjęcia: 8333
Rejestracja: 18 Cze 2012, 12:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie Opel Mokka crossover produkowany będzie w Europie
  W 2014 roku Opel rozpocznie produkcję crossovera Mokka w zakładzie w Saragossie (Hiszpania). Wysoki poziom globalnego popytu na kompaktowe SUV-y daje dodatkowe możliwości wykorzystania mocy zakładu. Opel Mokka będzie produkowany ...
  Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie? Legalizacja gaśnicy potrzebna czy nie?
  Wprowadzono mi pewien mętlik w głowie. Niedawno zostałem zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej. Policjant kazał mi pokazać gaśnice. Oczywiście na gaśnice nie mam legalizacji bo się skończyła, a zapomniałem zrobić. Policjant ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Motor z napędem odrzutowym, 7
   passat b5 german style
   Subaru Impreza STI
   GTP Light