PROGRAMY DOTYCZĄCE CZĘŚCI SAM.

PROGRAMY DOTYCZĄCE CZĘŚCI SAM.

09 Paź 2008, 23:30

Witam
Chciałem napisać w dziale programy motoryzacyje ale cos tam nie działa.
Sprzedaję części samochodowe do różnych marek. Ale mam zawsze ten sam problem mianowicie posiadam np części z BMW ale nie mogę opisać do jakiego modelu, rocznika, wersji silnikowej itd. Czy istnieje jakiś program, który pomoże mi w jakiś sposób skatalogować PORZADNIE te części ? Miałem prze krótki okres program TecDoc ale on nie spełnia moich oczekiwan. Bo nie czyta części z przed 5-ciu lat.
Ma ktoś jakiś program o którym ja nie wiem a spełniałby chociaż część moich oczekiwań.
Pozdrawiam
Patryk302
Nowicjusz

Miejscowość: Gliwice

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] C4 I 1,6HDi / Cerato 2,0CRDi / Leon II 1,9TDI / Corolla e12 2,0D4D [C] C4 I 1,6HDi / Cerato 2,0CRDi / Leon II 1,9TDI / Corolla e12 2,0D4D
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen C4 I 1,6 HDI - 109KM - Kia ...
    Master Truck 2013 / relacja Master Truck 2013 / relacja
    Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanyh MASTER TRUCK 2013, odbył się już po raz dziewiąty na Autodromie Delta mieszczącym się na terenie lotniska Aeroklubu Opolskiego w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11