Projekt zaliczeniowy na studia

Projekt zaliczeniowy na studia

27 Gru 2015, 13:40

Mam problem z zaliczeniem jednego przedmiotu na studiach, mianowicie muszę stworzyć system diagnostyczny sprzęgła ciernego.
Wykładowca polecił mi żebym zajął się zmierzeniem prędkości obrotowych 2 wałów.
Czy ktoś jest w stanie w prosty sposób wytłumaczyć mi na czym to polega, nakierować jak mógłbym się za to zabrać ?
Sposób tej diagnostyki jest dowolny, można użyć wyobraźni i stworzyć jakiś abstrakcyjny system jednak mechanika nie jest moją mocną stroną i kompletnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać...
Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc :(
Artur993
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 03 2011
Przebieg/rok: 13tys. km
Auto: Renault Clio

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym? Jak wymienić samemu koło w samochodzie osobowym?
    Sprawna wymiana koła w samochodzie wymaga pewnej praktyki, ale dobrym punktem wyjścia może być teoretyczne opanowanie tej operacji. Co jest niezbędne i w jakiej kolejności należy wykonywać poszczególne czynności? Wyjaśniamy ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor - Poznań
      Audi RS 6 Avant quattro, sprint na torze, 2013
      Skoda Superb kombi Laurin & Klement
      Rock Star - Monster Truck, 3