Prośba o ocenę | auta 12 - 15 tys zł

Prośba o ocenę | auta 12 - 15 tys zł

21 Kwi 2016, 08:23

Witam,

Po ostatnich tematach na forum wiem czego chcę. Szukam czegoś z odpowiednią dynamiką, ale silnik nie większy niż 1.8, tylko benzyna. Nie wielką kabarynę tylko dość zgrabne auto. Powinno pojeździć choć 3 lata w miarę bez problemów (jeśli to możliwe w takim zakresie cenowym). Podobają mi się audi a3 i hondy (ogólnie).

Poszukuję aut w okolicy Stalowej Woli (podkarpackie) w promieniu 50 km.

Czy Audi A3 1.8t 150KM nadaje się do gazu? W pewnym momencie na pewno chciałbym auto zgazować.

Pierwsze auto z prośbą o ocenę (komis, ale podoba mi się :) ), audi 1.8t :
[link wygasł]

Skoda Octavia 1.8t quattro, co myślicie?
[link wygasł]

Może taka Bora?
[link wygasł]
lubięPlacki
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 01 1990
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Skoda Fabia
Silnik: 1.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Audi R18 e-tron quattro, 24 godzinny wyścig Le Mans, 2
      Autopilot prowadzi Audi A7 piloted driving concept
      VW Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2013, góry
      BMW 520d