Prośba o ocenę auta - Leon II 1.6 102 KM LPG SPYTKOWICE

Prośba o ocenę auta - Leon II 1.6 102 KM LPG SPYTKOWICE

21 Mar 2016, 20:59

Witam
Po długich przemyśleniach, postanowiłem zostać właścicielem SEATA Leona II z silnikiem 1.6 8V 102KM MPI. Przeglądając ogłoszenia, natknąłem się na coś takiego:
[link wygasł]

Auto stoi w Spytkowicach - 100KM ode mnie, czyli Krakowa.

Pisząc ten temat, chciałem poprosić o wszelkie sugestie na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego egzemplarza, o co pytać, oraz gdzie najlepiej bylo by sprawdzić taki samochód.

Z góry dziękuję :yes:
lucyfair
Nowicjusz

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego Potrzebna edukacja na temat systemów bezpieczeństwa czynnego
    Producenci samochodów przewidują, że w ciągu najbliższych lat na rynku pojawią się zaawansowane systemy zautomatyzowanego prowadzenia o znacznie szerszym działaniu niż obecnie. Jednak nowe badania pokazują, że wielu ...
    Cyfrowa asystentka o imieniu Alexa dla Lexusa i Toyoty Cyfrowa asystentka o imieniu Alexa dla Lexusa i Toyoty
    Samochody marek Toyota i Lexus zyskają możliwość sterowania głosem dzięki wykorzystaniu cyfrowej asystentki o imieniu Alexa, opracowanej przez Amazon – tak postanowił japoński koncern, do którego należą obie ...

•