Prośba o ocenę auta

Re: Prośba o ocenę auta

30 Wrz 2017, 14:51

Oba ok tylko w obu nie podoba mi się przód,złoty miał chyba jakąś przygodę a czarny lampy ma jakieś dziwne jakby chińskie.

HQ19 napisał(a):Czy Volvo V40 1.8 B+G 2003 rok (jak dobrze pamiętam to silnik 1. za 10 tysięcy to w porządku cena (w sensie nie za wysoka)?

odpowiednia cena :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna

01 Paź 2017, 09:34

Faktycznie, w przypadku tego ciemnego możesz mieć rację z lampami. Zauważyłem jeszcze, że na grillu nie ma znaczka VW, więc prawdopodobnie był wymieniany. Aczkolwiek sprawdzę go.
HQ19
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 29 01 2009

01 Paź 2017, 10:08

Ciemny wyglada ok, lampy zmieniane ale też grill i lusterka z ledami więc może gość poprosi miał taki kaprys.
Złoty przód napewno robiony
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6

03 Paź 2017, 06:33

Dzisiaj będę wiedział coś więcej na temat tych Passatów. Dorzucę jeszcze to,co dzisiaj znalazłem

1. [link wygasł]
Zastanawia mnie tylko, że ktoś go niedawno przerejestrował i już poszedł do komisu.
2. [link wygasł]
Zdjęcia takie sobie i mało opisu
3. [url]Jw., zdjęcia szału nie robią[/url]
HQ19
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 29 01 2009

03 Paź 2017, 14:03

Vectra warta uwagi :wink:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Seat Leon III - oszałamiający design Seat Leon III - oszałamiający design
    "Dzięki swojemu dynamicznemu i pewnemu charakterowi, nowy SEAT Leon odnajduje należne mu miejsce. Ma zdecydowany wygląd”, mówi Alejandro Mesenero-Ramanos, szef zespołu projektantów SEAT-a. "Swoim wyglądem ...
    KANGOO Z.E. - bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu KANGOO Z.E. - bardziej autonomiczne, szybsze i łatwiejsze w ładowaniu
    Nowe Kangoo Z.E. oferuje cztery główne innowacje: nowy akumulator trakcyjny, nowy silnik, nowy układ ładowania i pompę ciepła zintegrowaną z układem klimatyzacji. Dzięki tym innowacjom Nowe Kangoo Z.E. zapewnia największą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Subaru Impreza STI