Prośba o ocenę ogłoszenia Opel Astra

Prośba o ocenę ogłoszenia Opel Astra

31 Maj 2019, 00:57

Hej,

Czy mogłabym prosić osoby bardziej doświadczone o ocenę tego ogłoszenia?
Numer VIN: W0LPD6EC8BG050324
[link wygasł]
Nie ukrywam, obawiam się sprowadzanych aut na podstawie tego co poczytałam a niestety nie mam nikogo, kto pomógłby mi z ogarnięciem tego wszystkiego :)
monikanatus
Nowicjusz

Re: Prośba o ocenę ogłoszenia Opel Astra

31 Maj 2019, 12:23

Przy ciemnym kolorze po zdjęciach ciężko jest coś określić ale widać że tylna klapa coś nie jest do końca równo spasowana. Na to warto zwrócić uwagę podczas kupna.
Przebieg fajny i jak by był udokumentowany oryginalny to warto by było zainteresować się taką ofertą. Co do samego oglądania auta jak się nie znasz to zawsze możesz wynająć jakiegoś eksperta który pomoże w sprawdzeniu samochodu z podłączeniem pod komputer i sprawdzeniem błędów. Jak nie chcesz kogoś wynajmować to po prostu pojedź tym samochodem na stację diagnostyczną gdzie poprosisz o jego sprawdzenie takie działanie też już Ci pomoże w ogólnej ocenie auta.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 68
Auto: Mam, często zmieniam!

Re: Prośba o ocenę ogłoszenia Opel Astra

31 Maj 2019, 17:58

za niska cena w stosunku do kilometrażu więc trzeba wziąć VIN i wykupić raport, czy aby czasami korekty nie ma.
Wliczając koszty transportu samochodu, marżę, opłaty to wychodzi mi że ciężko by było się zmieścić w cenie za dobry egzemplarz za granicą.
andrewb25
Stały forumowicz

Miejscowość: małopolskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów marki Dacia 15 lat sukcesów marki Dacia
    Na rynku polskim marka znalazła ponad 180.000 nabywców. Największą popularnością cieszy się Dacia Duster, która w 2019 roku już po raz kolejny utrzymała pozycję lidera segmentu SUV i jest najchętniej wybieranym ...
    [2018] Kia Ceed / Ceed SW [2018] Kia Ceed / Ceed SW
    Po prezentacji Hyudnaia i30 pojawił się bliźniak od Kii - Ceed. Największą zmianą według niektórych jest to, że w nazwie nie ma już apostrofa. Paleta silnikowa będzie najprawdopodobniej identyczna z i30 z 1,4T-GDi ...

•