Prośba o opinię - Opel Insignia 2.0 CDTi

Prośba o opinię - Opel Insignia 2.0 CDTi

31 Sie 2016, 20:59

Szanowni koledzy i koleżanki, przymierzam się do kupna Insignii z rocznika 2011-2013, kombi, 160KM i z jak najlepszym wyposażeniem. W oko mi wpadła taka Isia [link wygasł] Czy możecie mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę gdybym jechał ja oglądać ? (wiadomo, ze miernik lakieru i jakiś serwis to podstawa :)) Dostałem od sprzedawcy VIN W0LGS8GM9D1104386, czy ktos może mi go sprawdzić? Z góry dziękuję za pomoc.
Zi3lu
Obserwowany

Auto: Opel Vectra C

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa Nowa fabryka Audi w meksykańskim San José Chiapa
    Budując nowy zakład produkcyjny w meksykańskiej miejscowości San José Chiapa, Audi jeszcze bardziej wzmacnia pnącą się w górę sprzedaż na rynku północnoamerykańskim. Położenie kamienia węgielnego w stanie ...
    SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy SKYACTIV-D: rewolucyjne silniki Diesla Mazdy
    Docenione w Europie rewolucyjne silniki Diesla Mazdy zdobyły broniącą się przed olejem napędowym Japonię, a niebawem ruszają na podbój Ameryki. Unikatowe połączenie niezrównanych osiągów i oszczędności ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo sPIDER
      Summer Cars Party 2009
      Chevrolet 3600 pickup, wnętrze
      Porsche Panamera turbo, tył