Prośba o opinię - Opel Insignia 2.0 CDTi

Prośba o opinię - Opel Insignia 2.0 CDTi

31 Sie 2016, 20:59

Szanowni koledzy i koleżanki, przymierzam się do kupna Insignii z rocznika 2011-2013, kombi, 160KM i z jak najlepszym wyposażeniem. W oko mi wpadła taka Isia [link wygasł] Czy możecie mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę gdybym jechał ja oglądać ? (wiadomo, ze miernik lakieru i jakiś serwis to podstawa :)) Dostałem od sprzedawcy VIN W0LGS8GM9D1104386, czy ktos może mi go sprawdzić? Z góry dziękuję za pomoc.
Zi3lu
Obserwowany

Auto: Opel Vectra C

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie jedz, nie pij, nie pisz podczas prowadzenia auta Nie jedz, nie pij, nie pisz podczas prowadzenia auta
    Wielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo niebezpieczne jest korzystanie z telefonu komórkowego podczas prowadzenia auta. Czy jednak wiedzą, że niemal równie groźne podczas jazdy jest jedzenie ...
    Z dachem lub bez - nadwozia sportowych samochodów Z dachem lub bez - nadwozia sportowych samochodów
    Producenci sportowych samochodów, chcąc sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientów, nie ustają w poszerzaniu swoich ofert. W sprzedaży pojawiają się praktyczne auta, o sportowych właściwościach ...

•