Prośba o pomoc przy zakupie

Prośba o pomoc przy zakupie

09 Kwi 2008, 08:35

Witam,
planuję zakupić samochód do 10 tys

Pod uwagę biorę:
BMW E36
BMW E30
Audi b4
WV Vento
WV Golf 3 TDI lub benzyna

Chciałbym Was prosić o przybliżenie mi tych samochodów z praktyki...chciałbym się dowiedzieć jak jest ze spalaniem, jak wygląda eksploatacja, awaryjność no i jak z częściami...

Jeśli możecie to piszcie które dla Was jest z tych aut czym lepszym, ja najbardziej jestem nastawiony na BMW E 36 lub golfa III TDi ale również podoba mi się Vento i Audi...i w sumie jak pomyślę głębiej o np audi to chcę audi..

Bardzo prosze o pomoc
Kary
Nowicjusz

Miejscowość: www.codersworld.pl

Re: Prośba o pomoc przy zakupie

12 Kwi 2008, 18:21

Chyba najlepiej audicke;]

O Audi:

Piękny samochód ze sportowym temperamentem na każdą w zasadzie kieszeń. Zalety: Niezawodność, Ekonomiczność, Duże poczucie bezpieczeństwa, Sportowy charakter. Wady: Twarde zawieszenie, Wentylacja żyjąca własnym życiem, Dziwny bagażnik (porażka całkowita).
W czasie kupna jest bardzo tani jak na to co sobą reprezentuje, choć podczas eksploatacji okazuje sie że naprawy nie są tanie. Na szczęście tych napraw nie dokonuje się zbyt często i zawsze te same tj.przednie zaw. i chamulce które ktoś poprostu dał za słabe do tak ciężkiego auta i nigdy nie zdążą sie klocki zużyć tylko sie poprostu przegrzewają i tracą zdolność skutecznego hamowania.
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia Skoda Octavia - sukces marki ostatniego dwudziestolecia
    Octavia jest podstawą powodzenia SKODY. Model ten przyniósł sukces marce w ciągu ostatniego dwudziestolecia. W 2012 roku auto zostało uznane za bestseller SKODY, stanowiąc aż 44 proc. jej światowych dostaw. SKODA Octavia ...
    Premiera modelu 3008DKR MAXI Premiera modelu 3008DKR MAXI
    Peugeot Sport, zespół mający na swoim koncie dwa niedawne zwycięstwa w edycjach 2016 i 2017 legendarnego Rajdu Dakar (edycja tegoroczna odbyła się w styczniu w Ameryce Południowej), przedstawia samochód, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI
      Jaguar