Prośba o usunięcie konta

Prośba o usunięcie konta

26 Lut 2019, 20:28

Witam.

Bardzo proszę administrację o usunięcie mojego konta, gdyż nie planuję już w przyszłości korzystać z forum.

Dziękuję bardzo serdecznie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Do miłego ;)
Dale
Nowicjusz

Re: Prośba o usunięcie konta

26 Lut 2019, 22:02

Napisz do Admina i szybciej to zrobi.
gruber99
Zaawansowany

Zdjęcia: 0

26 Lut 2019, 22:22

Dale napisał(a):Bardzo proszę administrację o usunięcie mojego konta, gdyż nie planuję już w przyszłości korzystać z forum.
Zapytam z ciekawości o powód takiej decyzji . Czyżby RODO :mrgreen: A może jednak o coś zapytasz w niedalekiej przyszłości ? A może nie podoba Ci się nasze forum ? A gdzie zadasz pytanie jak będziesz miał problem :?:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

27 Lut 2019, 10:20

Dale napisał(a):Bardzo proszę administrację o usunięcie mojego konta, gdyż nie planuję już w przyszłości korzystać z forum.
Witaj, potwierdź mi proszę en fakt w wiadomości na PW lub odpisz tu w temacie. Wtedy konto zostanie usunięte.

Swoją drogą konto jest darmowe, a czasem może ci się przydać jak będziesz chciał o coś zapytać :wink:
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11292
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus UX z najwyższymi wynikami w testach zderzeniowych Lexus UX z najwyższymi wynikami w testach zderzeniowych
    Amerykański ośrodek badawczy Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) sprawdził poziom bezpieczeństwa nowego Lexusa UX. Konstrukcja crossovera i zainstalowane w nim systemy bezpieczeństwa okazały się tak skuteczne, że ...
    Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe Burza, wiatr, deszcz i grad - trudne warunki drogowe
    Gwałtowne burze, porywisty wiatr oraz obfite opady deszczu czy gradu to warunki pogodowe, jakie mogą spotkać na drodze każdego kierowcę. Uważajmy na nie zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim, kiedy pogoda bywa bardzo zmienna. ...

•