Prośba o wycenę Peugeota 307

Prośba o wycenę Peugeota 307

17 Paź 2018, 14:33

witam wszystkich

Chcę się pozbyć mojego starego Peugeota 307 i właśnie nie wiem ile mogę za niego wziąć.

Ma on silnik 2.0 HDI 90 KM rocznik 2004 listopad przejechane 220 tys. km, aluminiowe felgi, czarna skóra w środku (z tyłu w jednym miejscu delikatnie rozerwana. Samochód sprawny. Do wymiany jest łącznik stabilizatora z prawej strony z przodu, opona zapasowa, przy skręcaniu kierownicą czy to w lewo czy w prawo przy zmianie osi słychać taki jakby gumowy odgłos ale nie wiem co to jest (może wy wiecie) i posiada kilka małych rys (bez wgnieceń).

Pojechałem dzisiaj do jakiegoś gościa co skupuje samochody to zaproponował mi 2,5k co chyba jest trochę przymało.

Nie znam się na wycenie, więc wolałem najpierw zapytać się ekspertów na forum. Bardzo prosiłbym was o pomoc.

A i oc jest do kwietnia
glukos
Obserwowany

Re: Prośba o wycenę Peugeota 307

17 Paź 2018, 19:35

za mało info żeby wycenić ale możesz koło 5-8 tysi wołać
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez pasów - zapinajcie pasy w samochodzie! Zabici bez pasów - zapinajcie pasy w samochodzie!
    Aż połowa ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku(1). Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•