Prostownik 6A do akumulatora 44Ah

Prostownik 6A do akumulatora 44Ah

06 Gru 2012, 15:10

Prostownik 6A można używać do akumulatora 44A? Jak długo mogę ładować? Żeby nie przeładować :unsure:
Zdjęcie prostownika w załączniku :mrgreen:
Jak go podłączyłem to wskaźnik wskazywał cyfrę 2 - mocno był rozładowany?
Teraz jest troche nieco niżej niż 2 i pojawiają się co jakiś czas pojedyncze bąble.
Odłączyłem bo nie wiem czy mogę go nim ładować, jak długo i w ogóle :) zwykle tym ładowałem i było ok.
Akumulator całą zimę będzie w domu. Podładowywać go do końca co jakiś czas? (tzn do końca to tym prostownikiem nie wiem jak :D) no ale tak mniej więcej.
hehe
Początkujący

Prawo jazdy od: 10 06 2010
Przebieg/rok: 2tys. km
Auto: VW Polo 6n2
Silnik: 1.0 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie Audi Q2 wygrywa złoto w konkursie
    Kompaktowy SUV spod znaku czterech pierścieni zapewnił sobie najwyższe wyróżnienie w kategorii "Excellent Product Design – Transportation". "Audi Q2 zaskakuje niezależną stylistyką. To nie jest tylko mniejsza ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Prototyp Tarpana
      Bugatti Veyron
      Skoda S966 Supersport na torze wyścigowym
      Honda Civic w blasku lampy błyskowej