Proszę o opinie skaner V-SCAN

proszę o opinie skaner V-SCAN

01 Lut 2012, 19:38

Witam.
Zastanawiam się nad kupnem skanera do diagnozowania usterek w swoim samochodzie. Czy skaner V-SCAN jest coś wart. Czy ktoś go używał? Ja mam renault thalia 2001 r. i wiem że są problemy z interfeisem przez komputer. Dlatego zastanawiam się nad czymś takim:

[link wygasł]

Oczekuje że takie urządzenie pokaże np. że cewka poszła, albo że zepsuł się jakiś czujnik, lub czemu nie chce odpalić.
Z góry dziękuje za odpowiedzi i podpowiedzi.
ddaarreekk
Nowicjusz

Miejscowość: Głogów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory światła (full) Top Led, a Basic Led lub Mid Led Reflektory światła (full) Top Led, a Basic Led lub Mid Led
    Jaka jest różnica między światłami głównymi led a nieraz opcja basic led lub mid led (nowa Toyota C-HR wersja Style) Słyszałem, że full led mają światła soczewkowe a przy basic led w Toyocie jest standardowy ...
    Czy warto inwestować w ubezpieczenie AC? Czy warto inwestować w ubezpieczenie AC?
    Wielu kierowców wychodzi z założenia, że obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zupełności im wystarczy. Polisa OC jest zatem w wielu przypadkach jedynym zabezpieczeniem dla kierowcy oraz jego pojazdu. ...

•