Prosze o rade- jestem kobieta i nie znam sie;)

prosze o rade- jestem kobieta i nie znam sie;)

18 Maj 2011, 19:32

czy czyszczenie a regeneracja przepustnicy to to samo?
Z netu wiem ze czyszczenie to koszt 100 zl, a mi zawolali za regeneracje 700 zl plus wymontowanie i wmontowanie przepustnicy to dodatkowe 300 zl. Czy to naprawde taka trudna robota to wymontowanie i wmontowanie, ze az tyle kosztuje czy poprostu chca naciagnac naiwna ,nie zorientowaną w temacie kobitke...?;)

chodzi o przepustnice do mitsubishi pajero pinin,silnik 2 GDI
dmos
daria80
Nowicjusz

Miejscowość: net

Re: Prosze o rade- jestem kobieta i nie znam sie;)

18 Maj 2011, 20:28

Zmień mechanika i jedz do innego moim zdaniem o wiele za dużo za taką robotę policzyli zazwyczaj jak ktoś ma chęci to bez problemu sam sobie wymontowuje i przeczyszcza przepustnice. Regeneracja i czyszczenie to co innego.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Prosze o rade- jestem kobieta i nie znam sie;)

18 Maj 2011, 21:28

daria80 napisał(a):Z netu wiem ze czyszczenie to koszt 100 zl

Nie dał bym nigdy takiemu kolesiowi - sam bym wyczyścił.
daria80 napisał(a):plus wymontowanie i wmontowanie przepustnicy to dodatkowe 300 zl

Parodia normalnie - 15min i przepustnica wyjęta.
daria80 napisał(a):czy poprostu chca naciagnac naiwna ,nie zorientowaną w temacie kobitke...?;)

Raczej napewno.
PrezesArtek napisał(a):Zmień mechanika i jedz do innego moim zdaniem o wiele za dużo za taką robotę

Zdecydowanie za dużo :!:
Np. w Audi po wyczyszczeniu przepustnicy trzeba zrobić jej adaptacje podłączając auto pod komp. - to ten niby mechanik za taką robote zawołał by 1500zł czy jak - naciągacz.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a SsangYong Y400 - nowy model flagowego SUV-a
    SsangYong odsłonił nazwę oraz pokazał wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny modelu Y400. Opracowywany przez SsangYonga nowy model flagowego SUV-a znany był pod nazwą projektową "Y400". Firma zdecydowała się nadać nowemu samochodowi ...
    Volkswagen Amarok 4MOTION Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      GTP Light