Proszę o rade

proszę o rade

25 Sie 2008, 12:53

Jestem nowym kierowcom i chcę kupić pierwszy samochód . Cena to tak do 13 tyś . Chciałbym by to było auto mało awaryjne do dobre do jezdy po mieście najlepiej pięciodzwiowe z silnikiem 1.4 i by nie za drogie częscie były do niego :D proszę o jakieś propozycje z góry dziekuje :) :) :) :)
Pawel_10101
Nowicjusz

Miejscowość: płock

Re: proszę o rade

25 Sie 2008, 15:43

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł] <------ sam posiadam podobną na sprzedaż

moim zdaniem są to samochody z których powinieneś być w pełni zadowolony
marcinx26
Aktywny
Awatar użytkownika

Re: proszę o rade

25 Sie 2008, 16:13

Ja CI polecam z tego co wytypował poprzednik Peugeota 206, śliczne nadwozie, najlepiej w 1.6 Hdi.
kociub
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność Akumulatory ze stałym elektrolitem - mniejsze i większa pojemność
    Toyota planuje szybką ekspansję na rynku samochodów elektrycznych. Pionier rynku hybryd prowadzi najbardziej zaawansowane na świecie prace nad bateriami ze stałym elektrolitem, które mają być odpowiedzią na ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio
      Renault Kangoo Z.E. - 10000 sprzedanych egzemplarzy