Proszę o wycenę naprawy

Proszę o wycenę naprawy

19 Lut 2014, 12:52

Witam,

Miałem niedawno mały wypadek i czekam teraz na rzeczoznawcę z firmy ubezpieczeniowej. Zależy mi głównie na tym, żeby ktoś mi napisał czy auto będzie się kwalifikowało do szkody całkowitej, czy da radę go naprawić poniżej ceny rynkowej. Poniżej załączam zdjęcia, niestety nie udało mi się otworzyć maski, ale na pierwszy rzut oka widać, że pod nią wszystko jest ok. Poduszka kierowcy i pasażera wystrzelone. Z góry dziękuję za pomoc :)

[link wygasł]
[link wygasł]
seatleon
Obserwowany

Auto: seat leon

Re: Proszę o wycenę naprawy

05 Mar 2014, 15:13

Nasza opinia swoją drogą,natomiast przedstawiciel ubezpieczyciela ma własne kryteria którymi się sugeruje i które bierze pod uwagę,musisz po prostu na niego poczekać i zobaczysz jak i na ile to ceni.
Dabtuner
Aktywny

07 Cze 2014, 00:35

Dokładnie jak wyżej - my swoje a ubezpieczyciel swoje ale jak dla mnie szkoda calkowita - przód tył i poduchy wywalone .
marcpinio
Początkujący

Auto: mitsubishi carisma

30 Lip 2014, 16:59

Jak powyżej,ubezpieczyciel wyceni szkodą wg własnego taryfikatora i kilku innych wyznaczników więc nie sugeruj się do końca opinią z forum,to raczej w ramach takiej ciekawostki jak my to widzimy.
Autodbalnia
Nowicjusz

Auto: BMW 520
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...
    Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać? Burza za kierownicą - jak ją bezpiecznie przetrwać?
    Upalne letnie dni często kończą się gwałtowną burzą. Wnętrze samochodu jest wtedy raczej bezpiecznym miejscem, mimo to jazda w takich warunkach pogodowych może być bardzo niebezpieczna. Zagrożenie stanowią nie tylko silne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50