Proszę szybko o pomoc zalezy mi na czasie

Proszę szybko o pomoc zalezy mi na czasie

20 Gru 2009, 20:06

Mam okazje sprowadzić z USA samochód a raczej wrak
Rozchodzi się o Forda Mustanga z 1965r. w stanie katastrofalnym do odrestaurowania.
Ale poza tym samochód jest wyrejestrowany ( w każdym bądź razie nie ma dokumentów ) i mam pytanie czy po przywiezieniu go do polski jest możliwość wyrobienia dokumentów ( w zabytkowych motocyklach jest to możliwe )
Cena samochodu to jedynie koszty transportu do Polski ( chrzestny skądś go załatwił )
Ile wyniosą koszty transportu i jeśli jest to możliwe wyrobienia dokumentów ?

Proszę o szybkie odpowiedzi gdyż zależy mi na czasie!
szybki200
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z daleka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów? Dlaczego część kierowców nie używa kierunkowskazów?
    Dlaczego część kierowców nie używa lub nie zawsze używa kierunkowskazów? Przeprowadzone w Stanach Zjednoczonych badania wykazały, że najczęściej podawane odpowiedzi to: "nie było na to czasu " (42%) i "z lenistwa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      S2020005
      Subaru Impreza STI