Przebieg auta

Przebieg auta

23 Lip 2006, 11:13

Mam do Was pytanie, a mianowicie, czy można sprawdzić faktyczny przebieg auta po cofnięciu licznika? (dokładnie chodzi o forda Focusa wyprodukowanego w 2000 r.) Z góry dziękuje za odpowiedzi!
Tazz

• 23 Lip 2006, 11:39

nie,chyba że był serwisowany cały czas to wtedy można sprawdzić co było robione i przy jakim przebiegu.
    pozdro 8)
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam

Nie jest wazny przebieg a wiek) samochodu!

25 Lip 2006, 11:56

grzestv napisał(a):nie,chyba że był serwisowany cały czas to wtedy można sprawdzić co było robione i przy jakim przebiegu.
    pozdro 8)

pojazd 5-6 lat nie moze miec mniej niz 100 tys km! Ale to nie jest wiele dla dobrej marki!( zaden ford,opel,czy inny oprodukt niemiecki do dobrych nie nalezy najwyzej do ;'DROGICH!"
    najwazniejszy jest wiek samochodu ( oprocz wyrabanych w miastach,taksowki,dostawcze, kurierskie - firmowe ect)!
    Rygel

25 Lip 2006, 12:05

pojazd 5-6 lat nie moze miec mniej niz 100 tys km!

a dlaczego by nie :!: :!: :!:
    znam conajmniej 5 sztuk które mają mniej niż 50 tyś i to udokumętowane
    pozdro 8)
    Nie ma głupich pytań tylko są głupie odpowiedzi
    grzestv
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
    Auto: nie mam

25 Lip 2006, 14:34

grzestv napisał(a):znam conajmniej 5 sztuk które mają mniej niż 50 tyś i to udokumętowane pozdro 8)
    Sama mialam na liczniku niespelna 40tys,gdy kupowalam moja,wowczas 4-roletnia Felicje :wink: Byla co roku serwisowana :D 8)
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
    Miejscowość: Opolskie

27 Lip 2006, 21:23

KUPIŁEM OMEGE Z 2002 Z PRZEBIEGIEM 13 TYS KM. CO WY NA TO.??
    CO DO PRZEBIEGU ZAWSZE STAN WEWNETRZNY AUTA MÓWI O WSZYSTKIM.A KSIĄŻKI SERWISOWE NAWET W NIEMCZECH PODRABIAJĄ ......................
    Gość

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Škoda Kodiaq SPORTLINE i Škoda Kodiaq Scout Škoda Kodiaq SPORTLINE i Škoda Kodiaq Scout
    Modele KODIAQ SPORTLINE i KODIAQ SCOUT stawiają kolejny krok w ofensywie czeskiej marki w segmencie SUV. ŠKODA KODIAQ SPORTLINE Elegancki i dynamiczny SUV, który szczególnie przypadnie do gustu entuzjastom ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

• 31 Lip 2006, 18:16

Anonymous napisał(a):KUPIŁEM OMEGE Z 2002 Z PRZEBIEGIEM 13 TYS KM. CO WY NA TO.??
    CO DO PRZEBIEGU ZAWSZE STAN WEWNETRZNY AUTA MÓWI O WSZYSTKIM.A KSIĄŻKI SERWISOWE NAWET W NIEMCZECH PODRABIAJĄ ......................
    Ale kupiłeś osobiście od jakiegoś niemca który był właścicielem czy z komisu, albo od jakiegoś posrednika?
    Pozdrawiam,
    Artek
    ArteK
    Forum Samochodowe

Zdjęcia: 11020
    Miejscowość: Warszawa
    Prawo jazdy od: 12 12 1996
    Przebieg/rok: 23tys. km
    Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
    Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2008

Re: Przebieg auta

15 Paź 2007, 08:46

generalnie tak, zalezy kto krecil licznik i jak profesjonalnie do tego podszedl, musialbys udac sie do serwisu forda zeby rozwiac wszelkie watpliwosci...
    adolf156
    Nowicjusz

• Warto przeczytać