Przegub zęwnętrzny, a ABS

Przegub zęwnętrzny, a ABS

05 Cze 2012, 10:18

Witam.
Byłem u mechanika wymienić przegub zęwnętrzny i oczywiście został wymieniony, ale jak się okazało (zauważyłem później przy zmianie opony) na przegub z inną ilością zębów na koronce ABS. Moje pytanie jak teraz auto będzie się zachowywało (po przejechaniu kilku km nie zauważyłem nic niepokojącego Abs działa , różnica w ilości zębów 5 więcej). Czy jechać do mechanika od razu z kijem bejsbolowym :?
hunter121
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 1990
Auto: Seat Ibiza 1.9TDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem Skoda Popular - samochodowa ikona ze sportowym sukcesem
    Dokładnie 80 lat temu rajdowy duet Zdeněk Pohl/Jaroslav Hausman ukończył ŠKODĄ Popular legendarny Rajd Monte Carlo na drugim miejscu w klasie o pojemności silnika poniżej 1500 cm3. Prekursor dzisiejszej ŠKODY ...
    Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi
    Program racjonalizatorski Audi, prowadzony po raz kolejny w roku 2012, dał impuls do wprowadzenia licznych rozwiązań usprawniających pracę w fabrykach Audi. W ubiegłym roku, w obu niemieckich zakładach, Ingolstadt i Neckarsulm, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Seat Mii - alufelgi
      Chevrolet Corvette Stingray C3 - start
      Spotkanie 4x4 Buków
      Ciężarówki na zlocie