Przekładka Honda Acord 2.2 V tec 98r/Powrót z Irlandi

12 Maj 2010, 21:03

Hej wszystkim.Problem jest taki że posiadam Honde Acord 2.2 v tec.98r.Wracam na stałe z Irlandii do Polski i zabieram ze sobą swoja Hądzine.Auro jest po pełnym serwisie jest w pełni sprawne full opcja/naprawde zadbane i wypasione(warto je zatrzymać).W Dublinie nie opłala mi sie go sprzedawac bo nie jest chodliwe ze wzgledu na duży silnik i duże opłaty podatkowe...Szukam namiarów na kogoś kto jest w stanie zrobić przekładke no i ewentualnie wstawi gaz . Moje pyt;Jakie koszta??Czy ktos ma dostep do częsci!!No i jak to widzicie??Będe wdzieczny za odpn i namiary.!!! Nie robie tego żeby zarobić-może ktoś mi napisze że to wogóle sie nie opłaca ..hee być może,,ale na pewno nie strace ,,, boto auto jest ostro dopieszczone a nie jak te ściągane z zachodu na mase...Pozdrawiam wszystkich i bede wdzieczny za odp ..jak był by ktos chetny to ja jestem w lipcu można rezerwowac termin.Dogadamy sie co do kosztów,.
Pozdro..
Mico
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Dublin

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...