Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

08 Maj 2011, 22:00

Witam!

Mam problem w mojej Hondzie Jazz rocznik 2006 silnik 1.2 spaliła się dioda/żarówka od przycisku służącego do włączania ogrzewania szyb. Chciałbym ją wymienić, ale nie wiem jak wyciągnąć ten przycisk żeby go nie urwać, jeśli ktoś miał podobne doświadczenie to proszę o pomocne sugestie.

Pozdrawiam
Stefan
stefan61
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

08 Maj 2011, 22:54

Bardzo ciężko wychodzi ten przełącznik, najlepiej odkręcić panel sterowania nawiewami i z dołu wypchnąć go od środka. Możesz spróbować także cieniutkim "wypinakiem"normalnie od frontu wcisnąć zaczepy i wyciągnąć ten włącznik.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny BMW i3 Concept Coupe - bezemisyjny pojazd koncepcyjny
    Podczas światowej premiery BMW i3 Concept Coupe firma BMW Group pokazała dynamiczną i ekscytującą wersję bezemisyjnego pojazdu koncepcyjnego z segmentu ekologicznych samochodów klasy premium. Pojazd studyjny zaprezentowano ...
    System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS System odzyskiwania energii kinetycznej - KERS
    Firma Volvo Car Group zakończyła obszerne testy drogowe systemu odzyskiwania energii kinetycznej – KERS. Rdzeniem tego rozwiązania jest koło zamachowe z włókna węglowego. KERS jest lekki, wydajny, obniża spalanie, ...

•  
    • Porsche 911 Turbo
      Puchar Scirocco R 2012 na Lausitzring w Niemczech, 6
      BMW X5 xDrive40e, przestrzeń ładunkowa
      Volkswagen Bora, alufelgi