Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

08 Maj 2011, 22:00

Witam!

Mam problem w mojej Hondzie Jazz rocznik 2006 silnik 1.2 spaliła się dioda/żarówka od przycisku służącego do włączania ogrzewania szyb. Chciałbym ją wymienić, ale nie wiem jak wyciągnąć ten przycisk żeby go nie urwać, jeśli ktoś miał podobne doświadczenie to proszę o pomocne sugestie.

Pozdrawiam
Stefan
stefan61
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: Przełącznik ogrzewania szyb Honda Jazz

08 Maj 2011, 22:54

Bardzo ciężko wychodzi ten przełącznik, najlepiej odkręcić panel sterowania nawiewami i z dołu wypchnąć go od środka. Możesz spróbować także cieniutkim "wypinakiem"normalnie od frontu wcisnąć zaczepy i wyciągnąć ten włącznik.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Clio 1,2 Energy TCe o mocy 120 KM Renault Clio 1,2 Energy TCe o mocy 120 KM
    Samochód Renault Clio wyposażony jest standardowo w silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra o mocy 120 KM. W tym przypadku średnie spalanie według danych producenta wynosi 5,3 litra na 100 km, a przyspieszenie do "setki" ...
    Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji Lexus IS 200 - Montaż tabletu w miejsce fabrycznej nawigacji
    Postanowiłem przybliżyć temat montażu nawigacji i stacji multimedialnej, czyli tabletu w dyskretnym i fabrycznym opakowaniu, dzięki czemu nie trzeba przyczepiać nic do czołowej szyby, pozbyć się wiszących kabli oraz chować ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)