Przelew z UK do PL - gdzie?

Przelew z UK do PL - gdzie?

28 Lip 2014, 13:44

Mój brat chce przelać mi pieniądze z UK do PL (będzie to większa suma, około 20-25 tys zł). Jak zrobić to możliwie najtaniej i bezpiecznie - tutaj nie może być lipy...
Ważny tez jest kurs wymiany, ten w bankach jest lichy.
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

Re: Przelew z UK do PL - gdzie?

28 Lip 2014, 16:26

Najlepsza opcja jaka przychodzi mi do głowy to przekaz przez EasySend korzystałem z nich kilka razy i mają dobrą ofertę. Niezależnie od ilości pieniędzy jaką przesyłasz z UK do Polski koszt to zawsze 9 zł (dochodzi w ciągu jednego dnia). Dla brata może mieć to znaczenie - obsługują także karty debetowe Visa, MasterCard itd.
zachary
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

Re: Przelew z UK do PL - gdzie?

05 Lis 2014, 20:16

Dla mniejszych kwot do kilkudziesięciu funtów najlepiej transfer24.eu Przy takiej kwocie o której mówisz próbowałbym się dogadać co do kursu z england/easysend.
Pistolecik
Początkujący
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...
    Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion Elektryczny samochód dostawczy: koncepcyjny e-Co-Motion
    Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje podczas tegorocznego Genewskiego Salonu Samochodowego koncepcyjnego Transportera e-Co-Motion. Samochód ten łączy w sobie cechy, które zdają się wykluczać: jest ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Nissan 350Z