Przepalają się żarówki

Przepalają się żarówki

25 Sty 2014, 16:59

Witam! Mam problem w samochodzie Landwind(4x4). Mianowicie od jakiegoś zaczęły przepalać mi się żarówki przednich lamp tj. mijania i drogowe. Wygląda to tak: jadę samochodem silnik sam obniża obroty (przygasa) i w tym samym momencie żarówki świecą bardzo mocno aż się przepalają. Zauważyłem również to, że jak jest włączony nawiew to w tym momencie również on (podkręca obroty). Być może jest to alternator, ale dlaczego tylko światła drogowe i mijania się przepalają ? Dodam że przewody od świateł były niedawno wymieniane z racji tej usterki ( wszystko miało być już dobrze). Proszę o pomoc.
Arktos69
Obserwowany

Auto: Diesel

Re: Przepalają się żarówki

25 Sty 2014, 17:01

Należy zainteresować się napięciem ładowania - niekoniecznie może to być wina alternatora. Być może wystarczy zająć się regulatorem napięcia.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy
    Sieć Renault świętuje dziesięciotysięczną rejestrację modelu Kangoo Z.E. – w 100% elektrycznego samochodu dostawczego, europejskiego lidera w segmencie vanów. Klucze do samochodu wręczono panu Gerhardowi Dechowi, ...
    Mercedes-Benz S Coupe Mercedes-Benz S Coupe
    Jeszcze kilka lat temu klasa S w wersji coupe nazywana była modelem CL. Mercedes zmienia jednak nomenklaturę i jednocześnie stara się odświeżyć gamę. O stylizacji niemieckiego sportowca można mówić raczej pozytywnie. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył