Przeróbki VW Jetty A5

Przeróbki VW Jetty A5

31 Mar 2015, 20:11

Witam licze na wasze pomysły co mogę poprawić w wyglądzie swojego auta, piszcie co się wam w nim nie podoba i co można by zmienić :)
Stig
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 11 2014
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Volkswagen Jetta A5
Silnik: 1,4 TSI 140KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Przeróbki VW Jetty A5

01 Kwi 2015, 15:53

Stig napisał(a):Witam licze na wasze pomysły co mogę poprawić w wyglądzie swojego auta, piszcie co się wam w nim nie podoba i co można by zmienić

Zmienić silnik :naughty: Możesz zmienić to co ci się podoba np. lampy tylne. ksenony z przodu (o ile już ich nie masz) Ogólnie dużo można w tym aucie zmienić ale to już twa inwencja twórcza :wink:
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: Fiat Seicento
Silnik: 900 39 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie dojechać do wiosny? Jak bezpiecznie dojechać do wiosny?
    Jazda samochodem na jesieni, a szczególnie zimą wymaga większej uwagi, ostrożności oraz zadbania o stan techniczny pojazdu. Oto kilka rad jak jeździć, aby bezpiecznie dotrzeć do celu. Zadbaj o swój samochód ...
    Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia Mitsubishi Pajero Sport - trzy ekstremalne wcielenia
    Już od dziś wielbiciele mocnych wrażeń w terenie mają do dyspozycji trzy, "uzbrojone po zęby" wersje Mitsubishi Pajero Sport. Dzięki trzem pakietom markowych, terenowych akcesoriów o wymownie brzmiących nazwach Heavy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes W124
      rline2
      Park maszyn
      Targi AutoSalon i AutoSerwis