Przesiadka z bobsleja do auta, co kupic?

Przesiadka z bobsleja do auta, co kupic?

14 Wrz 2017, 10:43

Witam nadszedl czas wymienic stara vectre z 96' na normalne auto, czasu niewiele bo w styczniu konczy mi sie aktualny TUV (Mieszkam w niemczech). Auta roniez bede szukal w Niemczech, Kwota do 6500 Euro .Auto dla 2 osób na codzien, jazdy głównie po mieście, czasem wypad do Polski ok ~4 h drogi wiec nie dlugo, srednio rocznie ok ~20-25 tys km, takze pewnie w gre wchodzi benzyna, ale nie przekreslam, typy jakie raczej mnie zainteresuja to hatchback lub sedan, kombi odpada, auto w miare tanie w eksploatacji, malo awaryjne, reszta do obgadania, co byscie polecili?

Citroën C4 HDi 1.6 110 ??
[link wygasł]

Leon II 1.6 ??

bravo
[link wygasł]

i30 1,6
[link wygasł]
doradzicie cos??
krzysiekgrwn
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: opel vectra
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna

Re: Przesiadka z bobsleja do auta, co kupic?

14 Wrz 2017, 19:58

Do C4 podchodziłbym z rezerwą, ze względu na te jego potencjalne problemy z elektryką - pewnie w Niemczech ogarnięcie tego jest kosztowne.

Leon II może być jak nie przeszkadza Ci ten środek. Bravo również dobry kierunek (w autach przed liftingiem jest awaryjna ręczna skrzynia M32). Ja bym chyba celował w i30/Cee'da.
veloce
Nowicjusz

Auto: Niebieski, niemiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...
    Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych Porównywarka cen i okazje w sklepach motoryzacyjnych
    Specjalnie dla Was przygotowaliśmy porównywarkę pod nazwą "Okazje" na której znajdziecie produkty związane z motoryzacją w najlepszych cenach. Opony, felgi, kosmetyki samochodowe, nawigacje, rejestratory jazdy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda rim
      Nissan 350Z
      Ładowanie samochodu - Seat Altea XL Electric Ecomotive
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio