Przesiadka z bobsleja do auta, co kupic?

Przesiadka z bobsleja do auta, co kupic?

14 Wrz 2017, 11:43

Witam nadszedl czas wymienic stara vectre z 96' na normalne auto, czasu niewiele bo w styczniu konczy mi sie aktualny TUV (Mieszkam w niemczech). Auta roniez bede szukal w Niemczech, Kwota do 6500 Euro .Auto dla 2 osób na codzien, jazdy głównie po mieście, czasem wypad do Polski ok ~4 h drogi wiec nie dlugo, srednio rocznie ok ~20-25 tys km, takze pewnie w gre wchodzi benzyna, ale nie przekreslam, typy jakie raczej mnie zainteresuja to hatchback lub sedan, kombi odpada, auto w miare tanie w eksploatacji, malo awaryjne, reszta do obgadania, co byscie polecili?

Citroën C4 HDi 1.6 110 ??
[link wygasł]

Leon II 1.6 ??

bravo
[link wygasł]

i30 1,6
[link wygasł]
doradzicie cos??
krzysiekgrwn
Nowicjusz

Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: opel vectra
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna

Re: Przesiadka z bobsleja do auta, co kupic?

14 Wrz 2017, 20:58

Do C4 podchodziłbym z rezerwą, ze względu na te jego potencjalne problemy z elektryką - pewnie w Niemczech ogarnięcie tego jest kosztowne.

Leon II może być jak nie przeszkadza Ci ten środek. Bravo również dobry kierunek (w autach przed liftingiem jest awaryjna ręczna skrzynia M32). Ja bym chyba celował w i30/Cee'da.
azzurro
Aktywny

Auto: Jeansowe kombi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Świecąca podsufitka Świecąca podsufitka
    Toyota Boshoku Corp. stworzyła świecącą tkaninę do wykończenia wnętrza samochodów. Materiał jest utkany z optycznego włókna, które emituje światło w dowolnym wybranym kolorze. Technologia LED Źródłem ...
    Nowe VW Transportery T6 dla Policji Nowe VW Transportery T6 dla Policji
    Volkswagen Samochody Użytkowe, na zamówienie Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, w procedurze przetargu publicznego, na początku grudnia dostarczył Policji flotę 100 Transporterów T6 z silnikiem ...

•  
    • Prawdziwy samochód do Off-roadu
      Opel Vectra, srebrny
      Jetta MK5 Tył
      Lamborghini Gallardo, nocny wyścig równoległy