Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

18 Sie 2018, 17:54

Witam. Otóż jako świeżo upieczony kierowca spotkałem się z bardzo nie przyjemna sytuacja. Mianowicie wjeżdżając na teren własnej posesji przetarlem zderzak. Doszło do tego gdy chciałem ominąć wbiegajacego wprost pod moje koła psa. Prawa krawędzią zderzaka zahaczylem o murek i minimalnie dosłownie przez sekundę zaszorowalem. Ze względu na brak doświadczenia i duże tempo wydarzeń popełniłem błąd. Zderzak wygląda słabo :/ Co mogę z tym zrobić? Da się to samemu w jakiś sposób naprawić/zatuszowac czy potrzebny będzie lakiernik? Zdjęcie w załączniku.
Tomek623
Obserwowany

Re: Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

18 Sie 2018, 17:56

Lakierowanie niestety, możesz też kupić spray z lakierem pasującym do Twojego auta i prowizorycznie psiknąć, to najtańsza opcja
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

Re: Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

18 Sie 2018, 19:46

Niestety, ale dzięki za odpowiedź. Temat można zamknąć.

Pozdrawiam.
Tomek623
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczna Wielkanoc na drogach Bezpieczna Wielkanoc na drogach
    Święta wielkanocne to czas, gdy wiele osób podróżuje do swoich rodzin. Z powodu większego natężenia ruchu i niebezpiecznych zachowań innych kierowców nie wszyscy docierają do domu. W minionym roku w tym ...
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie
    Liczba szybkich ładowarek CHAdeMO zwiększyła się dwukrotnie na świecie w ciągu zaledwie jednego roku. Użytkownicy pojazdów elektrycznych z całego świata mogą pokonywać coraz dłuższe trasy mając do dyspozycji już ponad ...

•