Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

18 Sie 2018, 16:54

Witam. Otóż jako świeżo upieczony kierowca spotkałem się z bardzo nie przyjemna sytuacja. Mianowicie wjeżdżając na teren własnej posesji przetarlem zderzak. Doszło do tego gdy chciałem ominąć wbiegajacego wprost pod moje koła psa. Prawa krawędzią zderzaka zahaczylem o murek i minimalnie dosłownie przez sekundę zaszorowalem. Ze względu na brak doświadczenia i duże tempo wydarzeń popełniłem błąd. Zderzak wygląda słabo :/ Co mogę z tym zrobić? Da się to samemu w jakiś sposób naprawić/zatuszowac czy potrzebny będzie lakiernik? Zdjęcie w załączniku.
Tomek623
Obserwowany

Re: Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

18 Sie 2018, 16:56

Lakierowanie niestety, możesz też kupić spray z lakierem pasującym do Twojego auta i prowizorycznie psiknąć, to najtańsza opcja
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

Re: Przetarty zderzak problemem [Suzuki Swift]

18 Sie 2018, 18:46

Niestety, ale dzięki za odpowiedź. Temat można zamknąć.

Pozdrawiam.
Tomek623
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego
    Volkswagen przedstawia przenośną ładowarkę umożliwiającą szybkie zasilanie aut w energię elektryczną. Działa ona na zasadzie „powerbanku”, urządzenia pomocniczego do telefonu komórkowego. Niezależnie od ...
    Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika
    Po trzech dniach wsiadam przekręcam kluczyk i rozrusznik z trudem zrobił może jeden obrót. Było to dla mnie dziwne dlatego że akumulator wcześniej nie sprawiał problemów i nie dawał oznak rozładowanego. Zajrzałem ...

•