Przewód zapłonowy

Przewód zapłonowy

06 Mar 2012, 21:34

Otóż mam dość nietypowy kabel zapłonowy(układ był przerabiany, ale nie przeze mnie), z nieznaną mi końcówką może ktoś rozpozna i zaproponuje zamiennik :( kabel musi być dość długi, jak ktoś coś znajdzie to podam dokładne wymiary
Image
a tu kopułka i dosyć wyraźne numery
Image
patryktur
Obserwowany

Prawo jazdy od: 02 04 2011
Auto: Daihatsu Charade 1.3

Re: Przewód zapłonowy

09 Mar 2012, 19:32

Końcówka jak widać jest wciskana na bolec aparatu zapłonowego,wystarczy tylko zmierzyć średnicę bolca oraz tego kołnierza ,na który wciskana jest guma przewodu zapłonowego,ona zapobiega wysuwaniu się końcówki przewodu z bolca(spadaniu).Jeśli chodzi o kształt końcówki przewodu,możesz go delikatnie korygować(średnica)wedle potrzeb.Najlepiej byś znalazł przewód podobny,są dostępne na sztuki.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo S60 Polestar Concept to najszybsze koncepcyjne Volvo Volvo S60 Polestar Concept to najszybsze koncepcyjne Volvo
    Najszybszy samochód koncepcyjny w historii Volvo to "Volvo S60 Polestar Concept" które wyposażono we wzmocniony rzędowy sześciocylindrowy silnik T6 napędzający cztery koła za pośrednictwem układu Haldex. Ten ...
    Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution Miejski środek transportu nowy skuter BMW C evolution
    Pojawienie się skutera C evolution oznacza początek nowego rozdziału w segmencie miejskich środków transportu BMW Motorrad. Oba maksiskutery napędzane konwencjonalnymi silnikami - C 600 Sport i C 650 GT – odniosły ...

•  
    • Autosacrum 2008
      Volvo XC70
      Vectra B Zender
      Asia Cross Country Rally, Mitsubishi Outlander PHEV