Przewody zapłonowe - pytanie (Audi a4 b5)

Przewody zapłonowe - pytanie (Audi a4 b5)

11 Lip 2013, 09:54

Muszę wymienić przewody zapłonowe w mojej audi i mam pytanie bo nigdy tego nie robiłem, poradzić się też nie mam kogo a nie mam zamiaru jechać z błachostką do mechanika. I pytanie jest takie jak zdjąć stary kabel. Z tej strony co wchodzi od razu do świecy to wiem ze się na siłę wyjmuje, jak wklada to trzeba żeby był trzask ale z tej drugiej strony próbowałem zdjąć i coś nie mogłem. I nie wiem czy to się po prostu na siłę wyjmuje czy jakoś inaczej. Pytam, żeby czegoś nie zepsuć, z góry proszę o odpowiedź i wyrozumiałość :)
piotrek5444
Nowicjusz

Miejscowość: Niemce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...
    Akumulator zimą Akumulator zimą
    Śnieg, ostry mróz… jednym słowem zima – to czas, kiedy nawet najlepsze akumulatory potrafią zawieść i spowodować, iż nasz samochód w pewnym momencie po prostu nie odpali. Co robi wtedy kierowca? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Elektroniczny System Poboru Opłat viaTOLL, bramka na trasie
      Car audio, video 2007
      Audi S3, przedni grill z logo S3