Przewóz osób busami?

Przewóz osób busami?

25 Sie 2015, 11:04

Hej, co sadzicie o wyjeździe w podróż busem? W zasadzie chcemy jeszcze gdzieś wyskoczyć z mężem, myślimy o Holandii albo Francji. Tylko, że wypad samochodem nas nie interesuje (bo nikt nie chce prowadzić) a samolotem ja się boję. I tak ostatnio czytałam w internecie o międzynarodowym przewozie osób. Wydaję mi się to być fajnym pomysłem, a wam?
Paulina18
Nowicjusz

Auto: Opel vectra b

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8 [S] Prelude V 2,0 / Coupe II 2,0 / 406 Coupe 2,0 / Celica VII 1,8
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochód z nadwoziem coupe - silnik benzynowy i mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Prelude V 2,0 - 133KM ...

•  
    • Mustang 4.6
      Audi Allroad quattro
      Kandydatki na MISS, 51
      Moto Piknik Tychy 2007