Przy umowie kupna-sprzedaży jestem wpisany tylko ja problem

Przy umowie kupna-sprzedaży jestem wpisany tylko ja problem

26 Wrz 2011, 18:55

Witam, zapewne trafilem do nieodpowiedniego działu, ale prosze o zrozumienie i ewentualnie przeniesienie.

Kupiłem miesiąc temu samochód i przy umowie kupna-sprzedaży jestem wpisany tylko ja jako kupujący. Odebrałem już twardy dowód rejestracyjny. Moje pytanie jest następujące, czy mogę kogoś dopisać, poprzez wyrobienie nowego dowodu pewną osobę i czy wtedy jeżeli ona wykupi ubezpieczenie to będą jej zniżki które pozwolą mi również na dostawanie co rok jakiegoś rabatu? Czy muszę zrobic falszywą umowe kupna sprzedazy, zeby pewna osoba x odkupila samochod ode mnie, a nastepnie tamta ze znizkami i ona dopiero dopisala mnie jako wspolwlasciciela?

Nie pomyslalem na poczatku, a teraz jezeli mam placic 2000 zl z racji mlodego wieku za ubezpieczenie samochodu to jest to pewnego rodzaju glupota.

Nie wiem czy dobrze sie wyrazilem, ale mam nadzieje ze ktos sie w tym polapie i w miare dobrze mi odpowie, pozdrawiam.
xxx123
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer Top Safety Pick dla modeli Mitsubishi ASX i Lancer
    Eksperci z instytutu Insurance Institute for Highway Safety (IIHS) zaliczyli dwa modele z rocznika 2013 dostępne w salonach Mitsubishi Motors North America (MMNA) do grona najbezpieczniejszych pojazdów oferowanych ...
    Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50