Przyguccy Łódź UWAGA !

Przyguccy Łódź UWAGA !

07 Cze 2007, 14:18

Witam,

Ostrzegam wszystkich właścicieli Renault przed pseudo serwisem Renault Przyguccy. Uważam, że nie mają zielonego pojęcia o naprawach samochodów. Dobrze, że jest jeszcze jeden serwis, który pozbawił mnie chociaż jednego problemu związanego z silnikiem. Chciałbym odnieść się do biura obsługi klienta gdzie siedzą gówniarze i robią sobie żarty z klientów. Moim zdaniem taki serwis powinien być natychmiast zlikidowany, ponieważ XXIw. do czegoś zobowiązuje. Mam jeszcze dwa problemy z naprawą mojego auta tj. hałaśliwą skrzynią biegów i przekłądnią kierownicy. Być moży ktoś mi coś doradzi i podpowie gdzie szukać ratunku.
Tolek
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser Toyota Powerboost większa moc: Avensis, Hilux i Land Cruiser
    Toyota Motor Poland wprowadziła do oferty wzmocnione wersje Powerboost modeli Avensis, Hilux, Land Cruiser 150 i Land Cruiser V8 wyposażonych w silniki Diesla. Wszystkie wersje Powerboost wyróżniają się wyższą mocą ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor Show
      Dziewczyny na starcie 1/4 mili
      Nowa Kia Soul (ABC Winner)
      Summer Cars Party 2009