Punto 1.1 obroty silnika

Punto 1.1 obroty silnika

16 Sie 2015, 09:38

Witam posiadam starego Punto 98r. z dniem wczorajszym po dłuższej trasie podczas wrzucenia 4 biegu (75-80km/h) nagle auto zaczęło samoczynnie jechać bez użycia pedała gazu, od razu zmieniłem na mniejszy bieg ale już kolejny problem wystąpił, kiedy przytrzymuję sprzęgło obroty w silniku zaczynają masakrycznie wariować. Po dojechaniu na najbliższy postój zgasiłem auto po czym odpaliłem i problem jest także z obrotami silnika, podejrzewam że jakaś uszczelka puściła bądź jakaś dziura zrobiła się na przewodach bo inaczej tego nie widzę, możliwe, że zbyt mocne dociśnięcie pedała gazu spowodowało ten problem? rozumiem samoczynne jechanie do przodu ale to tego jeszcze skaczące obroty silnika podczas odpaleniu auta/wciśnięciu pedała sprzęgła, prosiłbym o jakąś wskazówkę
Pozdrawiam
Robert465
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 09 1994
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Fiat Punto
Silnik: 1.1
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012 Najpiękniejsze, najdroższe, najszybsze samochody na VSR 2012
    Na VERVA Street Racing 2012 zobaczmy najpiękniejsze, najdroższe i najszybsze samochody. Absolutne unikaty światowej motoryzacji. Owoce geniuszu konstruktorów, które rzadko opuszczają luksusowe kolekcje sławnych ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50