Punto 1.2 16v pęknięta obudowa

Punto 1.2 16v pęknięta obudowa

19 Kwi 2014, 11:14

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem punciaka 1.2 16v benzyna+LPG. Wczoraj podczas jazdy zgasł mi silnik i niewiele się zastanawiając z własnej głupoty wrzuciłem dwójkę i chciałem go zapalić, samochód owszem odpalił lecz pękła mi obudowa od rezonatora filtra powietrza, moje pytanie brzmi czy mogło się coś innego uszkodzić i czy mogę jeździć z tak pękniętą obudową?
Liczę na pomoc i pozdrawiam ;)

[link wygasł] <- o takie coś mi właśnie chodzi, pękło to z góry
Riordian
Obserwowany

Auto: Fiat Punto I
Silnik: 1.2 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością Odcinkowy pomiar prędkości i jazda z przepisową prędkością
    Odcinkowy pomiar prędkości to jeden ze skutecznych sposobów na to, by skłonić kierowców do jazdy z przepisową prędkością. W Polsce system kamer monitorujących średnią prędkość działa od 2015 roku. Z badań przeprowadzonych ...
    Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy? Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy?
    Czasami choroba może dawać podobne objawy jak upojenie alkoholem. Na przykład osoby chore na cukrzycę, w trakcie nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi, tracą kontakt z otoczeniem, są osłabione, mają opóźnione reakcje. ...

•