Punto 1.2 16v pęknięta obudowa

Punto 1.2 16v pęknięta obudowa

19 Kwi 2014, 11:14

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem punciaka 1.2 16v benzyna+LPG. Wczoraj podczas jazdy zgasł mi silnik i niewiele się zastanawiając z własnej głupoty wrzuciłem dwójkę i chciałem go zapalić, samochód owszem odpalił lecz pękła mi obudowa od rezonatora filtra powietrza, moje pytanie brzmi czy mogło się coś innego uszkodzić i czy mogę jeździć z tak pękniętą obudową?
Liczę na pomoc i pozdrawiam ;)

[link wygasł] <- o takie coś mi właśnie chodzi, pękło to z góry
Riordian
Obserwowany

Auto: Fiat Punto I
Silnik: 1.2 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb
    W całej UE na dystrybutorach oraz w nowych pojazdach pojawią się symbole, które mają pomóc kierowcom uniknąć pomyłek podczas tankowania. W zależności od rodzaju paliwa będą to trzy główne grupy: benzyna ...
    SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic SEAT 124 Sport Coupe na trasie Silveretta Classic
    Między 5 a 7 lipca około 160 rzadkich historycznych modeli samochodów podążyło drogą historycznego Rajdu Silvretta Classic, przez zapierające dech w piersiach górskie serpentyny. 550 km alpejskich dróg ...

•  
    • IMG 20170219 181741
      Polerowanie lakieru samochodowego
      Porównanie: Daewoo Nubira, Ford Mondeo mk2, Mitsubishi Galant VI, Nissan Primera P11
      Chevrolet Corvette w nocy