Pytania o ubezpieczenie

pytania o ubezpieczenie

31 Mar 2009, 19:24

witam. czy to prawda, że jeżeli dzisiaj zarejestrowałem samochód sprowadzony to również dzisiaj musze wykupic oc, poniewaz inaczej bede płacił kare, co najmniej 50 euro??i drufgie pytanie; nie wiem czy moge o to pytac i podawac nazwe firmy ale nie wiem na jaka sie zdecydowac, najtansza oferte ma jakas firma Benefia.czy ktos slyszal wczesniej o tej firmie??czy warto wogole oszczedzac na oc??prosze o szybkie odpowiedzi
gamer66
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Arizona Proving Ground (TAPG) - tor testowy Toyoty w USA Toyota Arizona Proving Ground (TAPG) - tor testowy Toyoty w USA
    Przez 300 dni w roku świeci tu słońce. W sierpniu średnia temperatura osiąga 41°C, lecz i upały 48°C nie są rzadkością. Przez kilkanaście najchłodniejszych dni w roku termometr wskazuje 12 stopni powyżej zera. W rozgrzanym ...
    Dziecko w samochodzie – uwaga na skutki przegrzania w zimie! Dziecko w samochodzie – uwaga na skutki przegrzania w zimie!
    Ujemne temperatury i pozostawiony na parkingu samochód nie są najbardziej ulubionym przez kierowców zestawieniem. Oszronione szyby przez które nic nie widać i wyziębione wnętrze sprawiają, że kierowcy ...

•