Pytanie na temat pożyczki

Pytanie na temat pożyczki

03 Lip 2010, 06:40

Na początku zaznaczam, że nie wiem czy w dobrym dziale ten temat zamieściłem :)

Mam takie pytanie... Otóż mam od razu do wyłożenia 4 tys. złotych. Jednak samochód chcę za 9 tysięcy maksymalnie.

I teraz zastanawiam się czy istnieją takie pożyczki (wcale albo mało oprocentowane) na np. 3 raty po 3 tysiące.
Czyli że z pożyczki zapłaciłbym za samochód. A z 4 tysięcy dał pierwszą ratę, natomiast 2 następne jakoś bym spłacił szybko (kredycik w pracy... ale za 2 miesiące oprocentowany na 1%).

Wiem, że niby mogę czekać te 2 miesiące i kupować, ale ja bym chciał mieć do miesiąca czasu autko, żeby jeszcze na wakacje mi starczył :)
Goyaka
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów

Re: Pytanie na temat pożyczki

03 Lip 2010, 08:23

nie wiem czy są takie banki które dają mniej niż 5% :D , chyba że jesteś rylem , i bierzesz pożyczke z kopalni. Przerobie pierwszy rok i moge brać nawet 100.000 tys zł kopalnianej i uciekam z kraju haha ;D
wiechuuu
Początkujący

Miejscowość: Rybnik
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy MINI John Coper Works Paceman nowe standardy radości z jazdy
    Dzięki zapierającym dech w piersiach osiągom oraz niepowtarzalnemu stylowi MINI John Cooper Works Paceman wyznacza nowe standardy radości z jazdy. Siódmy samochód o wybitnie sportowym charakterze sygnowany przez ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Jaguar