Pytanie o zarejestrowanie pojazdu

Pytanie o zarejestrowanie pojazdu

16 Mar 2016, 11:57

Witam , mam takie pytanie otóż kupiłem auto i chciałbym je przerejestrować na siebie , jednakże dane z dowodu rejestracyjnego auta są inne niż na umowie kupna , wygląda na to że osoba przede mną nie przerejestrowała samochodu , czy wydział komunikacji może się do tego przyczepić ?

EDIT: Byłem w wydziale komunikacji i powiedzieli mi że dane muszą być takie same na umowie kupna i DR , czyli jest potrzebna stara umowa ?? Zadzwoniłem do gościa i powiedział mi że wyśle mi kopie na maila, czy WK doczepi się do kopi czy musi być oryginał ?
hope
Nowicjusz

Auto: uno

Re: Pytanie o zarejestrowanie pojazdu

16 Mar 2016, 18:40

hope napisał(a): czy WK doczepi się do kopi czy musi być oryginał ?
Musisz mieć orginał umowy k/s pomiędzy właścicielem z DR pojazdu a poprzednim kupującym.Ksero nie wchodzi w rachubę...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Astra Sports Tourer - nagroda Auto der Vernunft 2012 Opel Astra Sports Tourer - nagroda Auto der Vernunft 2012
    Czytelnicy czołowego magazynu konsumenckiego w Niemczech "Guter Rat" oraz "SUPERillu" wybrali trzy modele samochodów, które stanowią najbardziej rozsądny wybór spośród bardzo szerokiej oferty produktowej ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Romet 6E
      Kia pro cee’d GT, fotele Recaro z czerwonym szyciem
      Junak
      44